Батьківська сторінка

ПАМ”ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

Правила для батьків

1.  Дошкільний навчальний заклад працює 3 7.00 до 19.00 год.

2.  Батьки, або повнолітні особи, що їх замінюють, повинні привести дитину до дошкільного закладу до 8.15 год.

3.  Дитину з дошкільного закладу дозволяється забирати батькам. У  разі необхідності забрати дитину мають право інші  повнолітні особи за попередньою  домовленістю з  педагогами групи.

4.  Заходити до групової кімнати потрібно лише зі згоди вихователя і в змінному взутті.

5.  Плату за дитячий садок необхідно вносити за місяць наперед , не пізніше 15 числа.

6.   У разі заборгованості плати за дитячий садок протягом 2-х місяців,  дитина може бути відрахована з ДНЗ.

7.  Діти повинні систематично відвідувати дошкільний заклад протягом навчального року, винятками є :

-хвороба дитини

-відпустка батьків або осіб, що їх замінює,

-літній оздоровчий період ( 1 червня-31 серпня)

8.  Забираючи дитину з ДНЗ на період відпустки батьків, потрібно:

- пред'явити довідку з місця роботи про відпустку,

- квитанцію про оплату за дитячий садок

-  оформити заяву.

9 Після закінчення  відпистки,  необхідно пред'явити довідку про стан здоров'я дитини.

ІІ.Якщо дитина з будь яких причин не може прийти до дитячого садка, потрібно негайно повідомити вихователів груп або адміністрацію ДНЗ

При відновленні відвідування необхідно надати довідку про стан здоровая дитини з відміткою про епідемічне оточення (якщо дитина відсутня більше 2 днів) і повідомити   про прихід напередодні.

10.Для відвідування занять з фізичної культури батькам слід придбати спортивний одяг згідно вимог ( чешки, шорти, футболка)

11. Всі зауваження щодо організації  роботи ДНЗ  та  побажання можна  висловити педагогам груп і адміністрації дошкільного закладу.

Мету нашого співробітництва з родинами вихованців ми не обмежуємо якісним виконанням їхнього соціального замовлення щодо нагляду, виховання та навчання дітей, яких сьогодні всі хочуть бачити "конкурентоспроможними" та максимально підготовленими до навчання у школі. Головним у співпраці з кожною сім'єю вважаємо допомогти батькам зрозуміти й сприйняти сучасні гуманістичні ідеї та орієнтири, які ґрунтуються на повазі до особистості дитини, турботі про її всебічний розвиток. Такий підхід передбачає сприйняття дитини як унікальної особистості, визнання її прав, ставлення до неї як до суб'єкта з власними потребами розвитку. А це вимагає від батьків володіння певними знаннями про закономірності її розвитку та відмови від  маніпулювання нею у здійсненні вибору профілю та інтенсивності подальшого навчання.

Міністерство України з питань
надзвичайних ситуацій та у справах
захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи

П О П Е Р Е Д Ж А Є:

ПАМ"ЯТКА
                                                                                                Про обережність на воді

Не забувайте, що відпочинок на природі, біля води може доставити не тільки задоволення і насолоду, але й принести нещастя. Недотримання елементарних правил поведінки на воді закінчується трагедією.

П А М ’ Я Т А Й Т Е !
 1. Не запливайте за обмежувальні буйки.
 2. Не пірнайте з берегу в невідомих вам місцях (глибина може бути недостатньою для пірнання).
 3. Не допускайте переохолодження тіла у воді, при появі судом негайно вийдіть з води.
 4. Стримуйте оточуючих від необережних вчинків.
 5. Не залишайте дітей без нагляду старших. Забороняйте дітям, молодшим десяти років самостійно заходити у воду.
 6. Не заходьте у воду в нетверезому стані.
 7. При рятуванні потопаючого звільніть його організм від води і робіть штучне дихання до відновлення серцевої діяльності. Викличте швидку допомогу.
 8. Під час надання допомоги травмованому (голова, шия, спина, кінцівки) забезпечте йому повний спокій і викличте швидку допомогу.

Бережіть своє здоров’я і життя !

П А М ' Я Т К А
                                                                        про міри безпеки під час літнього відпочинку

Навряд чи хто небудь візьметься застрахувати Вас від сонячних опіків чи поганої погоди під час відпустки, а попередити скоєння злочину по відношенню до Вас та вашої родини під силу кожному.

- під час свого від’їзду попросіть сусідів, яким довіряєте, приглядати за Вашим помешканням і, по можливості, забирати пошту. Обміняйтесь з ними своїми контактними телефонами;

- на час Вашої відсутності заздалегідь потурбуйтесь про надійність вхідних дверей та замків Ваших помешкань;

- не залишайте ключі в легкодоступних місцях – під килимом вхідних дверей, у поштових ящиках, електрощитах та ін.;

- виходячи з будинку, готелю чи квартири зачиняйте вікна та двері;

- не залишайте на видних місцях, або без нагляду цінні речі, а ще краще залишити їх у сейфах або камерах схову готельних приміщень. Не забувайте, що адміністрація курортно-санаторних комплексів не несе відповідальності за зберігання майна, залишеного в номерах;

- у місцях найбільшого скупчення людей – зупинках, транспорті, старайтесь не показувати наявність у Вас мобільного телефону, грошей, ювелірних прикрас;

- похвилюйтесь про своїх рідних та дітей. Не залишайте дитину без догляду, на сонці, в автомобілі. Нагадуйте дітям про контактні телефони батьків, міліції та швидкої допомоги. Підтримуйте постійний зв’язок з дитиною;

- найдіть час для спільного відвідування з дітьми пляжу, атракціонів та інших розважальних закладів, не відпускайте дітей на самостійні прогулянки;

- завчасно домовтесь про місце зустрічі з дитиною чи родичами, в разі випадкового загублення;

- виконуйте елементарні правила поведінки на воді та вимагайте їх від дітей, купайтеся у відведених для цього місцях, не залишайте дитину без нагляду під час ігор та купання;

- не зловживайте алкогольними напоями та перебуванням на відкритому сонці;

- дотримуйтесь правил безпеки під час відвідування невідомих лісних та гірських місцевостей.

Якщо по відношенню до Вас чи ваших рідних скоєно злочин чи правопорушення негайно звертайтесь до працівників міліції.