новини група №1

15.01.2014 День Здоров"я

15 січня було проведено День Здоров"я. Нехай наші малюки зростають здоровими та бадьорими, нехай вони впевнено йдуть до своїх перемог!

14.01.2014 Щедрий вечір

В цей день малята зібралися у залі для святкування Старого Нового року. Діти розповіли щедрівки, заспівали і затанцювали. Весело було на нашому святі!

А найголовніше - наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки!

01.01.2014 Вітаємо усіх з Новим 2014 роком! Бажаємо міцного здоров"я, добробуту та любові! Нехай щастить в Новому році!

25.12.2013 Виставка поробок до Нового року

До Нового року батьки та малята постаралися та прикрасили групу гарними ялинками, малюнками та виробами. Помилуйтеся, які гарні роботи! Тут і натхнення, і творчість, і гарний настрій!

20.12.2013 Новорічне Диво

20 грудня в нашій групі відбулося Новорічне свято! Ошатні малюки порадували батьків та вихователів своїм співом та танцями! Весело було і Зайчикам, і Сніжинкам, і Ведмедикам! А наприкінці свята всі отримали чудові солодкі подарунки від Діда Мороза!

19.12.2013 День Святого Миколая

Цього дня чекали малюки із нетерпінням! Бо відомо, що сьогодні усім слухняним діточкам принесе Святий Миколай солодощі та дарунки! А в нашій групі малюки саме такі!

27.09.2013 День Дошкілля

Виставка малюнків "Мій улюблений дитячий садочок"

Виставка з викидного матеріалу