новини група № 4

Квітень 2015

Цікаво нам працювати, й за рослинами спостерігати. Наш куточок природи.

У куточку природи зійшли перші сходи. Діти із цікавістю спостерігають за розсадою, щоденно відзначають зміні, які відбуваються.

Березень 2015

Тиждень дитячої книжки

Наприкінці березня в садочку пройшов тиждень дитячої книжки. Малюки разом із батьками робили книжки своїми руками, а потім із задоволенням читали їх у групі із своїми друзями.

8 березня 2015

Жіноче свято.

Усіх матусь, бабусь та робітниць садочку вітаємо із Жіночим святом. Бажаємо гарного настрою, вроди, міцного здоров"я та кохання! А саме головне - нехай діти радують вас! Зі святом, любі жінки!

Грудень 2014

З Новим Роком!

Напередодні Нового року вихованці групи №4 приймали участь у святковому ранку. Дід Мороз та Снігуронька із задоволенням співали та танцювали із малюками, у садочку лунали пісні та жарти. А наприкінці свята Дід Мороз усім діточкам подарував солодкі подарунки.

27.09.2014

День працівників дошкільної освіти

Цього дня у садочку пройшли святкові заходи з нагоди професійного свята наших вихователів та усіх співробітників ДНЗ. Вихованці групи №4 привітали усіх з цим чудовим святом!

19.09.2014  «Правила дорожні треба знати, щоб в біду не потрапляти».

Було проевдено тематичний день. Малюки закріпили свої знання щодо правил поведінки на дорозі, повторили дорожні знаки.

01.09.2014 День знань

1 вересня гостинно розкрив свої двері наш дитячий садок. Вихованці групи №4 вже дошкільнята, наступного 1 вересня їх чекатиме школа. Тому бажаємо малюкам гарного настрою, розкриття творчих здібностей та задоволення від занять та нових знань. Також вітаємо із початком нового навчального року усіх працівників дошкільного навчального закладу!

01.04.2014 День сміху та гумору

Весело було в нашій групі цього дня. Діти посміхалися, жартували та розповідали один одному веселі історії. А вихователі прочитали малюкам українські народні жарти та гуморески. Посміхайтеся та радійте частіше!!!

25.03.2014 Конкурс "Ми з мамою найкращі"

Наприкінці березня в садочку пройшов конкурс для малят та їхнії матусь. Нашу групу представляла чарівна пара: Даня Харченко та його матуся. Вони гарно виступили та показали, якою має бути дружна родина. І конкурсанти, і глядачі отримали безліч позитивних вражень та емоцій. А ми всі разом вболівали за свого вихованця Даню!

19.03.2014 День Здоров"я

Цього дня в садочку пройшов День Здоров"я. Діти змагалися у спритності, перетягували канат та показували свої фізичні навички. У групі №4 ростуть справжні чемпіони!

08.03.2014 Свято наших мам

Усіх матусь вітаємо зі святом! Ви в нас найкращі, найдобріші та найвродливіші! Будьте здоровими, щасливими та молодими! Весняного вам настрою та слухняних діточок!

28.02.2014 Масляна

Ось і завітала до нас Масляна! Веселі пісні, ігри, забави - все це було на нашому святі. А шановними гостями були Зима та Весна. Але найбільше сподобалися малюкам солодкі млинці та гарячий чай.

14.02.2014 День святого Валентина

Дехто не вважає це свято святом. Але якщо є можливість привітати один одного та подарувати часточку свого серця та своєї любові - чому б не скористатися нею? Наші малюки привітали батьків яскравими кольоровими серцями.

10.02.2014 Фестиваль Дитячого театралізованого мистецтва

Протягом тижня у садочку пройшов фестиваль Дитячого театралізованого мистецтва. Усі малюки спробували себе і в ролі акторів, і в ролі глядачів. Цікаво було всім! Діти розкрили свої творчі та акторські здібності. Найбільше вихованцям нашої групи №4 сподобалося показувати виставу "Рукавичка" та грати у настільний театр "Топотушки".

15.01.2014 День Здоров"я

У садочку пройшов День Здоров"я. Вихованці приймали активну участь у спортивних змаганнях, закріпляли теоретичні і практичні знання щодо здорового образу життя. Також було проведено вікторину "Чистота - запорука здоров"я".

14.01.2014 Старий Новий рік

Цього дня діти відзначали народне свято. Вони заспівали щедрівки, побажали один одному усього найкращого та отримали солодкі подарунки від Господині.

01.01.2014 Вітаємо з Новим Роком!

Нехай Новий рік синього коня принесе усім щастя, здоров"я та здійснення мріЙ!

27.12.2013 Вітаємо усіх із наступаючим Новим Роком!

Вихованці та вихователі групи №4 вітають усіх із Новим Роком , бажають, щоб у вашому житті частіше відбувалися дива і дарують гарну новорічну листівку, яку ми зробили у групі своїми руками!

20.12.2013 Новорічне Диво

В цей день наші малюки відзначили найвеселіше свято - Новий рік! Багато пісень, віршів, сміху чулося цього дня! Всі малюки ошатні та талановиті порадували своїх батьків, вихователів та отримали чудові подарунки від казкового Дідуся Мороза!

19.12.2013 День Святого Миколая

Ішов Миколай лужком, бережком,
Святий Миколай лужком, бережком,
Від хати до хати із своїм мішком,
Ішов Миколай з червоним мішком.

Відчиняйте двері — йде Миколай,
Він благословить весь рідний наш край.
Пропаде руїна, а ненька – Україна
Буде процвітати із краю в край.

Вже у вашій хаті святий Миколай,
Поклоном, господар, його зустрічай.
В біді він розрадить і кожному порадить,
До смаку дарунки собі вибирай.

РУКАМИ ТВОРИМО ДИВА

ДЕНЬ ОСЕНІ

ДЕНЬ ЗДОРОВ Я

Виставка з викидного матеріалу "Сімейна майстерня"