Мережа груп

У дошкільному навчальному закладі працює 6 груп:

Интернет магазин мебели sng24.ru : Группа для бизнеса. Торговля. Интернет-магазин : Одноклассники

ГРУПА № 1 (СЕРЕДНІЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК, 15 ДІТЕЙ)

Тут гарненькі в нас малятка:
Перша група – це «Курчатка»,
Наче коло мами квочки,
Бігають малі клубочки!

В логопедичній групі №1 виховується 15 малюків. Про них дбають вихователі Величко Тетяна Олексіївна,  Бакшаєва Наталія Сергіївна, вчитель-логопед Демідова Аліна Миколаївна та помічник вихователя Корсун Неля Олегівна. Дітлахи у цій групі чуйні, спостережливі та кмітливі. Мабуть тому, що вихователі намагаються вже змалечку дати своїм «курчаткам» не тільки знання та навички, а й зерна добра та любові.

ГРУПА № 2  (РАННІЙ ВІК, 2 ДІТЕЙ)

В групі "Сонечко" малята
Сяють наче промінці:
І співають, і танцюють,
То ж вони в нас молодці!

Як сонячне проміння зігріває Землю, так оточили любов’ю та турботою своїх вихованців педагоги першої молодшої групи №2 Аржанова Інна Миколаївна та Остроушко Ірина Анатоліївна. Малюкам усе цікаво, вони із задоволенням пізнають навколишнії світ. Специфіка пізнавальних здібностей дітей третього року життя дозволяє дітям ефективно сприймати навчальний процес, формує позитивне ставлення до нього. А про затишок у групі дбає працьовита та невтомна помічник вихователя Горох Людмила Миколаївна.

ГРУПА № 3 (СEРЕДНІЙ  ДОШКІЛЬНИЙ ВІК,  20 ДІТЕЙ)
Ось третя група, що «Бджілкою» зветься,
Кожному справа цікава знайдеться:
Тут працелюбні усі малюки,
Дуже пишаються ними батьки.

Розумними та кмітливими зростають діти у групі  середнього віку №3. Їх вихованням займаються вихователі Кекало Ірина Володимирівна, Виштикайло Вікторія Вікторівна. Вони щодня відкривають дітям нові знання. Діти сприймають учбовий матеріал легко, із задоволенням. Вони, як працьовиті бджілки, ні хвилинки не сидять на місті, завжди роблять щось цікаве та корисне. А помічник вихователя Глуховецька Зарина Володимирівна прищеплює дітям любов до праці. Діточки із задоволенням допомагають поливати квіти, чергувати, тож у групі завжди чисто і затишно.

ГРУПА № 4 (СТАРШИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК, 18  ДІТЕЙ)

Зветься група ця «Пізнайка»,
А чому так? Відгадай - ка!
Бо кмітливі малюки
Вчаться в групі залюбки!

Вихованцям середньої групи №4 завжди цікаво і весело.

Як приємно пофантазувати з вихователькою Бєлкіною Ксенією Олександрівною! А коли поряд Слободян Любов Олегівна – на обличчях діток сяє посмішка, адже вихователька така добра та весела!Також цікаво слухати казки вчителя-логопеда Юлії Володимирівни Турчиної, у яких може стати героєм кожна дитина!

Помічник вихователя Малюга Олена Юріївна ретельно стежить, щоб група була чиста та затишна.

ГРУПА № 5 (СТАРШИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК, 30 ДІТЕЙ)
«Капітошка» - група п’ята,
Всі навчаються завзято:
Світ навколо пізнають,
Дуже весело живуть!

Група № 5 для дітей середнього віку відкрилася у вересні 2010 року. У ній наші спостережливі вихованці роблять свої відкриття про навколишній світ разом із енергійними  виховательками Гулевською Оленою Миколаївною та Шерстюк Ольгою Сергієвною. Дітлахи у групі – усміхнені і привітні, вони полюбляють прогулянки і природу.

Допомагає їм вправний помічник вихователя Дьяковська Дар"я Володимирівна.

ГРУПА № 6 (РАННІЙ  ВІК,  23 ДІТЕЙ)   Домашние задания родителям по тематической неделе в доу к олимпиаде 2014
Ось шоста група "Ерудіти" -

Розумні та кмітливі діти,

Вони все вміють та все знають,

В садочку весело зростають!

У вересні 2014 року в нашому садочку відкрилася чудова група для наймолодших № 6. Тут виховуються наші маленькі ерудити. Спрятливу атмосферу для розвитку малят створюють молоді вихователі Турчіна Євгенія Олександрівна та Шерстюк Ольга Сергіївна, які підходять до процесу навчання креативно та сучасно. А допомагає їм молода та моторна помічник вихователя Сахненко Оксана Олександрівна.