Наші традиції та досягнення

Восени 2010 року Грамотою за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у створення належних умов для перебування дітей у дошкільному закладі та з нагоди святкування Дня Дошкілля, було нагороджено завгоспа ДНЗ№125 Грінкер Олену Вікторівну.

Взимку 2011 року вчитель-логопед Турчина Юлія Володимирівна приймала участь у виставці-презентації педагогічних ідей та технологій. За роботу за темою "Інтеграція мовленнєвої та інтелектуальної діяльності дітей дошкільного віку із загальним недорозвиненням мовлення на основі використання ігрових та ситуативних вправ" вона отримала диплом ІІ ступеня.

За сумлінну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов'язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня, вихователь Махнович Світлана Володимирівна отримала подяку.

02.11.2011 на урочистому святі, присвяченому Дню дошкільника Подяку Начальника управляння освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради отримала вчитель-логопед Демідова Аліна Миколаївна. Її було відзначено за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.